Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
T.
1
Follower
5
Following
Minneapolis, Minnesota
61
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Dark
17,828 votes
7
— Good
85%
Shameless
15,073 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
15,160 votes
7
— Good
77%
The Umbrella Academy
14,813 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,943 votes
7
— Good
70%
Marvel's Luke Cage
9,445 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,463 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,542 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,437 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,654 votes
7
— Good
75%
The OA
6,807 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,432 votes
7
— Good
84%
This Is Us
5,970 votes
7
— Good
82%
The Last Kingdom
5,726 votes
7
— Good
82%
Billions
5,588 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,699 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Voyager
5,489 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,296 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,192 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,836 votes
7
— Good
79%
Dollhouse
4,176 votes
7
— Good
80%
Ash vs Evil Dead
3,932 votes
7
— Good
80%
Making a Murderer
3,923 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,517 votes
7
— Good
75%
Devs
3,323 votes
7
— Good
79%
The Tudors
3,035 votes
7
— Good
75%
Bloodline
2,145 votes
7
— Good
68%
The Mosquito Coast
946 votes
7
— Good
58%
Y: The Last Man
876 votes
7
— Good
73%
The Bay
302 votes
7
— Good
65%
The Girl Before
196 votes
7
— Good
67%
The Nest
129 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch