Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Tusk
VIP
OG
12
5
Followers
3
Following
Budapest
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
375
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
89%
Game of Thrones
133,123 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
99,265 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
66,494 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
61,772 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
54,174 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,753 votes
9
— Superb
85%
Friends
42,073 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,087 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,513 votes
9
— Superb
81%
Lost
33,219 votes
9
— Superb
85%
House
30,419 votes
5
— Meh
75%
Arrow
32,184 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
29,422 votes
5
— Meh
85%
Mr. Robot
27,143 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
25,816 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,736 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,463 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,547 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,621 votes
6
— Fair
76%
The Flash
24,377 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,977 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,935 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,992 votes
5
— Meh
81%
Prison Break
23,147 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,176 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,396 votes
5
— Meh
78%
Squid Game
20,359 votes
7
— Good
84%
South Park
19,512 votes
7
— Good
77%
The 100
20,366 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,252 votes
5
— Meh
79%
The Witcher
19,890 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,854 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,399 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,609 votes
7
— Good
78%
Family Guy
19,126 votes
5
— Meh
85%
Parks and Recreation
17,758 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,311 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,259 votes
4
— Poor
84%
Silicon Valley
15,331 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,255 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
True Blood
15,748 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,634 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,873 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,342 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,266 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
15,032 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
14,165 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,959 votes
7
— Good
82%
The Good Place
14,042 votes
9
— Superb
77%
The Umbrella Academy
14,298 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,536 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,232 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
13,217 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,303 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,841 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,436 votes
6
— Fair
82%
Chuck
12,501 votes
8
— Great
90%
Arcane
11,352 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
11,828 votes
6
— Fair
85%
Archer
11,575 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup