Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Anto
2
Followers
3
Following
London, United Kingdom
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
115
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
77%
John Wick: Chapter 2
49,299 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,760 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,746 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,224 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
35,199 votes
8
— Great
77%
The Revenant
34,440 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hacksaw Ridge
31,173 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,590 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Fate of the Furious
25,058 votes
9
— Superb
72%
10 Cloverfield Lane
24,950 votes
8
— Great
69%
Life
22,185 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,981 votes
7
— Good
76%
The Big Short
20,476 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Bullet Train
19,097 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Wonder Woman 1984
18,502 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
Don't Breathe
17,476 votes
8
— Great
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,726 votes
6
— Fair
66%
xXx: Return of Xander Cage
15,461 votes
6
— Fair
75%
The Founder
14,636 votes
9
— Superb
65%
Black Adam
14,498 votes
2
— Terrible
83%
Oldboy
13,918 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Mechanic: Resurrection
13,903 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Nerve
12,762 votes
4
— Poor
69%
Daddy's Home
11,647 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Proposal
11,096 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Bloodshot
10,751 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Lights Out
9,368 votes
6
— Fair
73%
Greyhound
8,674 votes
10
— Totally Ninja!
66%
A Cure for Wellness
8,617 votes
6
— Fair
68%
Enemy
7,830 votes
8
— Great
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,582 votes
10
— Totally Ninja!
72%
12 Strong
7,323 votes
7
— Good
68%
Daddy's Home 2
7,230 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Ambulance
7,076 votes
9
— Superb
81%
Ip Man
7,026 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Gran Turismo
7,011 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Rings
6,463 votes
7
— Good
66%
Cold Pursuit
6,411 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Killing of a Sacred Deer
6,408 votes
10
— Totally Ninja!
64%
xXx
6,383 votes
4
— Poor
67%
Happy Death Day 2U
6,258 votes
2
— Terrible
68%
Project Almanac
5,715 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Demolition
5,329 votes
9
— Superb
66%
Fear Street: 1994
5,078 votes
8
— Great
65%
Unhinged
5,025 votes
5
— Meh
66%
Honest Thief
4,971 votes
7
— Good
62%
Ma
4,466 votes
5
— Meh
71%
Fear Street: 1978
4,228 votes
8
— Great
77%
Hotel Mumbai
3,923 votes
8
— Great
62%
Wild Card
3,800 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fear Street: 1666
3,754 votes
8
— Great
57%
The Forest
3,690 votes
7
— Good
57%
xXx: State of the Union
3,049 votes
1
— Weak Sauce :(
62%
Runner Runner
2,715 votes
8
— Great
62%
Wrong Turn
2,485 votes
8
— Great
70%
'71
2,320 votes
9
— Superb
73%
Jerry & Marge Go Large
2,162 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Professor
2,042 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Current War
1,973 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Speak No Evil
1,847 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch