Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
txastos
1
Follower
2
Following
Spain
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
73,888 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
66,944 votes
9
— Superb
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,607 votes
9
— Superb
81%
Joker
48,780 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
48,103 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
48,043 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
47,480 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,079 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
41,769 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,803 votes
9
— Superb
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
35,373 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,726 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
33,028 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
32,308 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
31,446 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
30,437 votes
9
— Superb
71%
World War Z
30,340 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
29,753 votes
9
— Superb
74%
It
29,746 votes
9
— Superb
74%
War for the Planet of the Apes
24,680 votes
9
— Superb
80%
The Big Lebowski
20,981 votes
9
— Superb
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,576 votes
9
— Superb
72%
Dredd
13,406 votes
9
— Superb
77%
What We Do in the Shadows
10,525 votes
9
— Superb
74%
Coherence
7,347 votes
9
— Superb
73%
Dawn of the Dead
6,984 votes
9
— Superb
76%
Army of Darkness
6,162 votes
9
— Superb
67%
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
4,231 votes
9
— Superb
77%
Billy Elliot
3,584 votes
9
— Superb
73%
Marshland
1,439 votes
9
— Superb
74%
The Day of the Beast
766 votes
9
— Superb
65%
El nino
367 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch