Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
u2twilight
0
Followers
0
Following
Portugal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
95%
Performance Live: Kae Tempest
2 votes
9
— Superb
85%
City of God
11,444 votes
9
— Superb
85%
Se7en
35,497 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
38,064 votes
9
— Superb
82%
Elite Squad
3,456 votes
9
— Superb
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
22,200 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
19,532 votes
9
— Superb
81%
Catch Me If You Can
27,078 votes
9
— Superb
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,558 votes
9
— Superb
80%
The Big Lebowski
20,964 votes
9
— Superb
80%
Dallas Buyers Club
13,379 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
33,674 votes
9
— Superb
80%
Short Term 12
2,844 votes
9
— Superb
79%
Room
16,124 votes
9
— Superb
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,858 votes
9
— Superb
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,580 votes
9
— Superb
77%
The Crow
6,746 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
31,417 votes
9
— Superb
77%
Dogville
2,447 votes
9
— Superb
77%
I Am Sam
2,699 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,898 votes
9
— Superb
76%
The Devil's Advocate
10,610 votes
9
— Superb
76%
High Fidelity
3,801 votes
9
— Superb
75%
Fear and Loathing in Las Vegas
6,539 votes
9
— Superb
75%
Love, Rosie
5,264 votes
9
— Superb
72%
The Place Beyond the Pines
6,073 votes
9
— Superb
72%
Blue Valentine
3,840 votes
9
— Superb
70%
Battle of the Sexes
3,580 votes
9
— Superb
70%
City of Angels
3,240 votes
9
— Superb
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,185 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch