Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Nathan
6
Followers
6
Following
Vlaams Brabant, Belgium
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
100,695 votes
7
— Good
88%
Cowboy Bebop
7,018 votes
7
— Good
87%
Steins;Gate
4,319 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
26,309 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,630 votes
7
— Good
86%
Top Gear
7,310 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,826 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,742 votes
7
— Good
86%
The Island
105 votes
7
— Good
85%
Archer
11,700 votes
7
— Good
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,166 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,689 votes
7
— Good
84%
Community
20,849 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,274 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,602 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,837 votes
7
— Good
83%
Halt and Catch Fire
4,257 votes
7
— Good
83%
The Americans
9,143 votes
7
— Good
82%
Californication
11,409 votes
7
— Good
82%
Star Wars: Andor
6,828 votes
7
— Good
82%
Outlander
7,104 votes
7
— Good
81%
Into The Glory
42 votes
7
— Good
81%
Lost
33,666 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,717 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
18,122 votes
7
— Good
80%
You're the Worst
2,306 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
67,059 votes
7
— Good
79%
Blue Mountain State
2,838 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,529 votes
7
— Good
77%
Family Guy
19,350 votes
7
— Good
77%
The 100
20,566 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
15,160 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,699 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,602 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,559 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,562 votes
7
— Good
76%
Gossip Girl
7,425 votes
7
— Good
75%
House of Lies
2,499 votes
7
— Good
75%
Ajin
923 votes
7
— Good
75%
Arrow
32,396 votes
7
— Good
74%
Shark Tank
1,344 votes
7
— Good
74%
A Young Doctor's Notebook
1,177 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,893 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,583 votes
7
— Good
72%
The Tomorrow People (US)
2,942 votes
7
— Good
70%
Marvel's Luke Cage
9,444 votes
7
— Good
69%
Helix
3,861 votes
7
— Good
68%
Hello Ladies
862 votes
7
— Good
62%
The Gauntlet
7 votes
7
— Good
61%
Marvel's Iron Fist
8,991 votes
7
— Good
61%
The '90s: The Last Great Decade?
22 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch