trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
ugurcandulger
0
followers
Sakarya City
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
99
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
The Shawshank Redemption
42,202 votes
7
— Good
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,406 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,473 votes
7
— Good
86%
Spirited Away
23,673 votes
7
— Good
86%
Life Is Beautiful
11,013 votes
7
— Good
86%
Forrest Gump
43,798 votes
7
— Good
85%
The Chaos Class
211 votes
7
— Good
85%
Parasite
33,622 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,120 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
24,565 votes
7
— Good
84%
Miracle in Cell No. 7
1,616 votes
7
— Good
82%
My Neighbor Totoro
13,121 votes
7
— Good
82%
Full Metal Jacket
15,397 votes
7
— Good
82%
Braveheart
18,528 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
34,900 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,633 votes
7
— Good
81%
The Shining
23,737 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,028 votes
7
— Good
81%
Requiem for a Dream
14,707 votes
7
— Good
81%
1917
24,597 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
28,830 votes
7
— Good
81%
Mary and Max
3,534 votes
7
— Good
80%
American Beauty
18,808 votes
7
— Good
80%
Neşeli Günler
100 votes
7
— Good
80%
The King's Speech
12,765 votes
7
— Good
80%
Soul
17,530 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
21,245 votes
7
— Good
79%
Rocky
11,810 votes
7
— Good
79%
The Foster Brothers
145 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,027 votes
7
— Good
78%
Slumdog Millionaire
14,446 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,130 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,622 votes
7
— Good
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,534 votes
7
— Good
78%
Avatar
59,676 votes
7
— Good
77%
Nightcrawler
18,633 votes
7
— Good
77%
My Grandfather's People
83 votes
7
— Good
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,524 votes
7
— Good
76%
The Best of Enemies
1,092 votes
7
— Good
76%
The Hangover
27,357 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
18,793 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,104 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,283 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,438 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,498 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,088 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,000 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,353 votes
7
— Good
75%
Mortal World
361 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,298 votes
7
— Good
75%
Saw
14,157 votes
7
— Good
75%
X-Men
21,901 votes
7
— Good
74%
Split
32,372 votes
7
— Good
74%
In the Family
266 votes
7
— Good
74%
The Professor and the Madman
2,407 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,761 votes
7
— Good
74%
Kung Fu Panda 2
12,719 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,256 votes
7
— Good
73%
Have You Ever Seen Fireflies? - Theatre Play
30 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,174 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup