trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
ugurcandulger
0
followers
Sakarya City
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
61
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,063 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,049 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
56,990 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,699 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,611 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,238 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
45,409 votes
8
— Great
86%
Pulp Fiction
43,109 votes
8
— Great
80%
Inside Out
42,984 votes
8
— Great
84%
WALL·E
40,300 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,193 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
39,202 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,378 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,524 votes
8
— Great
84%
The Lion King
37,159 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,315 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,063 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
33,893 votes
8
— Great
85%
Gladiator
32,331 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,334 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,447 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
31,312 votes
8
— Great
82%
V for Vendetta
30,031 votes
8
— Great
78%
Titanic
30,506 votes
8
— Great
82%
The Truman Show
28,304 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,489 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
24,846 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,627 votes
8
— Great
79%
Her
22,924 votes
8
— Great
80%
The Terminator
22,633 votes
8
— Great
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,326 votes
8
— Great
83%
Good Will Hunting
21,113 votes
8
— Great
81%
The Sixth Sense
21,097 votes
8
— Great
76%
Kick-Ass
21,293 votes
8
— Great
84%
American History X
20,081 votes
8
— Great
80%
The Big Lebowski
20,293 votes
8
— Great
70%
Warcraft
21,170 votes
8
— Great
79%
No Country for Old Men
19,286 votes
8
— Great
82%
Snatch
17,872 votes
8
— Great
79%
Twelve Monkeys
15,583 votes
8
— Great
67%
The Hangover Part II
16,136 votes
8
— Great
75%
Predestination
14,116 votes
8
— Great
82%
Dead Poets Society
12,325 votes
8
— Great
76%
The Devil's Advocate
10,248 votes
8
— Great
64%
Click
10,382 votes
8
— Great
68%
Ice Age: Continental Drift
9,862 votes
8
— Great
77%
Mr. Nobody
7,163 votes
8
— Great
62%
G.I. Joe: Retaliation
7,967 votes
8
— Great
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,437 votes
8
— Great
82%
The Lives of Others
5,078 votes
8
— Great
83%
3 Idiots
4,168 votes
8
— Great
82%
Incendies
3,485 votes
8
— Great
71%
The Lake House
3,547 votes
8
— Great
82%
Dangal
2,098 votes
8
— Great
62%
The Blue Lagoon
2,283 votes
8
— Great
70%
Yahşi Batı
317 votes
8
— Great
70%
The Magician
239 votes
8
— Great
75%
Let's Sin
139 votes
8
— Great
80%
Saban, Son of Saban
129 votes
8
— Great
69%
Bana Masal Anlatma
135 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup