trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ultrajante
8
followers
Rio de Janeiro
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,577 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,763 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Six Feet Under
5,495 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Avenida Brasil
108 votes
8
— Great
86%
Merlí
804 votes
8
— Great
85%
Friends
41,473 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
53,103 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,429 votes
4
— Poor
84%
The Amazing World of Gumball
1,449 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,129 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,530 votes
9
— Superb
83%
Queer as Folk
1,159 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,483 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,071 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,407 votes
5
— Meh
82%
The Legend of Korra
9,405 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Dragon Prince
1,983 votes
8
— Great
79%
Looking
1,305 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Returned
1,704 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,694 votes
7
— Good
78%
Lovesick
987 votes
9
— Superb
77%
Good Girls
2,652 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Face Off
680 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,040 votes
6
— Fair
76%
Russian Doll
5,707 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,603 votes
5
— Meh
75%
Awake
1,762 votes
8
— Great
75%
Law & Order: Organized Crime
514 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,734 votes
7
— Good
73%
Special
559 votes
6
— Fair
71%
The Society
1,938 votes
6
— Fair
70%
V
4,285 votes
7
— Good
68%
The Returned
767 votes
4
— Poor
61%
Rules of the Game
11 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Gossip Girl
574 votes
9
— Superb
60%
Conviction
36 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup