trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mookie
31
followers
darkened theatre
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
99
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,110 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,500 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,579 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,092 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,112 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,263 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,377 votes
6
— Fair
85%
House
29,899 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,108 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,620 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,462 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,204 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,157 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,613 votes
7
— Good
84%
Suits
24,209 votes
7
— Good
83%
MythBusters
4,711 votes
7
— Good
83%
Psych
6,521 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,034 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,563 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,694 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Bosch
3,215 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mr. Bean
3,635 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,660 votes
6
— Fair
81%
Life
1,758 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Teen Titans
1,635 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek
4,346 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Voyager
5,363 votes
7
— Good
80%
Burn Notice
5,374 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,295 votes
6
— Fair
80%
America's Test Kitchen
82 votes
9
— Superb
80%
Frasier
3,770 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,781 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,001 votes
8
— Great
80%
Monk
3,866 votes
9
— Superb
80%
The Night Manager
4,661 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,760 votes
6
— Fair
79%
Dollhouse
4,135 votes
7
— Good
78%
Long Way Up
304 votes
9
— Superb
78%
Lethal Weapon
2,873 votes
6
— Fair
78%
Star Wars Rebels
3,394 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Mozart in the Jungle
1,099 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,206 votes
9
— Superb
77%
Star Trek: Enterprise
4,148 votes
4
— Poor
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,060 votes
6
— Fair
77%
12 Monkeys
4,622 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,909 votes
8
— Great
77%
Teenage Mutant Ninja Turtles
648 votes
6
— Fair
77%
Cook's Country from America's Test Kitchen
31 votes
8
— Great
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,093 votes
8
— Great
76%
Killjoys
2,361 votes
5
— Meh
75%
S.W.A.T.
2,216 votes
2
— Terrible
75%
Lost in Space
6,887 votes
7
— Good
75%
Devs
3,141 votes
9
— Superb
75%
The Last Ship
5,580 votes
6
— Fair
75%
FBI
1,625 votes
2
— Terrible
74%
The Glades
946 votes
7
— Good
74%
Royal Pains
1,474 votes
6
— Fair
74%
Home Improvement
1,959 votes
9
— Superb
74%
Timeless
3,263 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup