trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Unai García
VIP
10
9
followers
Spain
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
55
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,480 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,629 votes
9
— Superb
71%
Jurassic World
40,630 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,925 votes
9
— Superb
82%
Up
38,891 votes
9
— Superb
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,142 votes
9
— Superb
84%
Coco
31,623 votes
9
— Superb
74%
It
29,123 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,382 votes
9
— Superb
83%
Aliens
20,199 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,862 votes
9
— Superb
72%
Don't Breathe
17,185 votes
9
— Superb
72%
The Lion King
16,165 votes
9
— Superb
78%
Train to Busan
14,900 votes
9
— Superb
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,423 votes
9
— Superb
71%
The Invisible Man
14,214 votes
9
— Superb
73%
A Quiet Place Part II
13,801 votes
9
— Superb
71%
Nerve
12,662 votes
9
— Superb
77%
The Fault in Our Stars
12,066 votes
9
— Superb
75%
Scream
11,505 votes
9
— Superb
77%
Luca
11,410 votes
9
— Superb
65%
Mulan
11,334 votes
9
— Superb
75%
Gremlins
11,158 votes
9
— Superb
77%
Searching
10,408 votes
9
— Superb
70%
Insidious
10,385 votes
9
— Superb
78%
Call Me by Your Name
10,306 votes
9
— Superb
71%
The Black Phone
8,823 votes
9
— Superb
64%
47 Meters Down
7,794 votes
9
— Superb
75%
A Monster Calls
7,663 votes
9
— Superb
65%
Jigsaw
7,632 votes
9
— Superb
65%
Scream
7,534 votes
9
— Superb
68%
Insidious: Chapter 2
7,106 votes
9
— Superb
68%
Silent Hill
6,860 votes
9
— Superb
65%
Crawl
6,381 votes
9
— Superb
63%
Krampus
5,657 votes
9
— Superb
67%
Scream VI
5,452 votes
9
— Superb
64%
Saw VI
5,029 votes
9
— Superb
71%
Triangle
4,865 votes
9
— Superb
69%
Saw X
4,501 votes
9
— Superb
59%
A Nightmare on Elm Street
4,160 votes
9
— Superb
69%
Exam
3,710 votes
9
— Superb
75%
The Longest Ride
3,609 votes
9
— Superb
73%
Missing
3,516 votes
9
— Superb
70%
Summer of 84
3,232 votes
9
— Superb
70%
I See You
3,082 votes
9
— Superb
64%
Thanksgiving
2,636 votes
9
— Superb
77%
Flipped
2,612 votes
9
— Superb
58%
The Strangers: Prey at Night
2,449 votes
9
— Superb
66%
The Collector
2,292 votes
9
— Superb
66%
Haunt
2,283 votes
9
— Superb
67%
Hidden
2,008 votes
9
— Superb
65%
The Collection
1,810 votes
9
— Superb
57%
Silent House
660 votes
9
— Superb
77%
Holding the Man
620 votes
9
— Superb
67%
Joe Bell
580 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup