Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
unrulyretro
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Matrix
63,505 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,847 votes
7
— Good
86%
Pulp Fiction
44,874 votes
7
— Good
85%
The Silence of the Lambs
29,582 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,760 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
43,258 votes
7
— Good
81%
The Avengers
66,943 votes
7
— Good
81%
Joker
48,773 votes
7
— Good
81%
The Martian
53,088 votes
7
— Good
80%
Logan
62,318 votes
7
— Good
79%
Zootopia
45,472 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,079 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,947 votes
7
— Good
78%
Avatar
61,664 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
67,307 votes
7
— Good
77%
The Emperor's New Groove
10,791 votes
7
— Good
77%
Boogie Nights
4,966 votes
7
— Good
76%
Zodiac
16,797 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,858 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,909 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
48,100 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
23,490 votes
7
— Good
71%
Austin Powers: International Man of Mystery
8,421 votes
7
— Good
71%
Batman Returns
10,258 votes
7
— Good
70%
Bad Boys for Life
14,686 votes
7
— Good
70%
Zombieland: Double Tap
14,544 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,870 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,971 votes
7
— Good
67%
Terminator Genisys
18,563 votes
7
— Good
66%
Austin Powers in Goldmember
6,771 votes
7
— Good
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,748 votes
7
— Good
60%
Peninsula
3,083 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch