trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
UrFace21
0
followers
Omicron Persei 8
19
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
239
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,446 votes
8
— Great
85%
Friends
41,431 votes
3
— Bad
75%
Arrow
31,971 votes
5
— Meh
88%
Rick and Morty
29,482 votes
7
— Good
86%
The Office
27,442 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,041 votes
6
— Fair
76%
The Flash
24,136 votes
5
— Meh
84%
South Park
19,232 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,734 votes
6
— Fair
78%
Family Guy
18,878 votes
5
— Meh
92%
The Wire
15,536 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,780 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,306 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,096 votes
4
— Poor
81%
The Mentalist
12,338 votes
4
— Poor
76%
You
10,174 votes
5
— Meh
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,353 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,159 votes
3
— Bad
87%
Adventure Time
7,038 votes
6
— Fair
82%
Big Little Lies
7,067 votes
3
— Bad
88%
Cowboy Bebop
6,772 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,215 votes
4
— Poor
85%
Naruto Shippuden
6,757 votes
6
— Fair
67%
Riverdale
7,390 votes
3
— Bad
83%
Psych
6,552 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,583 votes
7
— Good
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,018 votes
7
— Good
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,488 votes
4
— Poor
82%
Mare of Easttown
5,304 votes
4
— Poor
84%
Veronica Mars
5,166 votes
6
— Fair
86%
Curb Your Enthusiasm
4,954 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
4,905 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
4,731 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,690 votes
3
— Bad
88%
Over the Garden Wall
4,170 votes
6
— Fair
88%
Steins;Gate
4,166 votes
7
— Good
80%
Sharp Objects
4,355 votes
6
— Fair
85%
Jujutsu Kaisen
3,927 votes
5
— Meh
84%
ERASED
3,791 votes
4
— Poor
80%
Monk
3,881 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,663 votes
5
— Meh
87%
Steven Universe
3,280 votes
6
— Fair
80%
SpongeBob SquarePants
3,270 votes
7
— Good
77%
The Seven Deadly Sins
2,932 votes
3
— Bad
75%
The King of Queens
2,909 votes
5
— Meh
77%
Outer Banks
2,575 votes
4
— Poor
76%
Pokémon
2,477 votes
6
— Fair
77%
King of the Hill
2,454 votes
5
— Meh
79%
The Promised Neverland
2,401 votes
5
— Meh
84%
SPY x FAMILY
2,319 votes
6
— Fair
78%
No Game No Life
2,365 votes
3
— Bad
83%
Regular Show
2,239 votes
8
— Great
85%
Vinland Saga
2,160 votes
7
— Good
85%
Your lie in April
2,132 votes
4
— Poor
65%
Black Lightning
2,397 votes
4
— Poor
79%
Kill la Kill
2,126 votes
6
— Fair
72%
Full House
2,209 votes
5
— Meh
71%
Everybody Loves Raymond
2,158 votes
5
— Meh
81%
Impractical Jokers
1,915 votes
6
— Fair
80%
Phineas and Ferb
1,904 votes
6
— Fair
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup