trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Vatox
0
followers
Norway
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
63
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,266 votes
1
— Weak Sauce :(
92%
Breaking Bad
97,405 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,191 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,422 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,108 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,861 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,100 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,284 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,658 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,472 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,781 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,226 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,723 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,506 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,602 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,468 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
16,555 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,259 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,524 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,201 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,268 votes
8
— Great
80%
Loki
15,721 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,644 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,133 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,872 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,781 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,600 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,182 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,318 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,264 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,452 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,212 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,686 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,118 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,095 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,861 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,102 votes
9
— Superb
85%
Freaks and Geeks
5,136 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,951 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Yellowstone
4,864 votes
9
— Superb
83%
The Grand Tour
4,305 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Outsider
3,373 votes
8
— Great
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,277 votes
8
— Great
87%
Fawlty Towers
2,920 votes
10
— Totally Ninja!
77%
King of the Hill
2,452 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,447 votes
9
— Superb
85%
Clarkson's Farm
2,060 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trailer Park Boys
1,841 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Living with Yourself
1,882 votes
8
— Great
87%
Monty Python's Flying Circus
1,626 votes
9
— Superb
77%
Lilyhammer
1,473 votes
9
— Superb
78%
The Kominsky Method
1,380 votes
7
— Good
83%
Mr Inbetween
1,248 votes
8
— Great
75%
Who Is America?
915 votes
9
— Superb
71%
MasterChef Australia
659 votes
6
— Fair
71%
Wisting
265 votes
8
— Great
70%
Valkyrien
80 votes
8
— Great
72%
The Hunters
54 votes
8
— Great
73%
Gordon Ramsay on Cocaine
43 votes
8
— Great
61%
Mot i brøstet
17 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup