trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vbtony
VIP
9
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
51
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Forrest Gump
44,006 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Saving Private Ryan
26,225 votes
10
— Totally Ninja!
85%
GoodFellas
20,452 votes
10
— Totally Ninja!
79%
No Country for Old Men
19,410 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Green Book
19,099 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Pursuit of Happyness
12,716 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pianist
12,540 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Last Samurai
11,250 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Million Dollar Baby
11,027 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Wonder
10,974 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Noah
9,880 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Lone Survivor
9,511 votes
10
— Totally Ninja!
69%
1408
8,309 votes
10
— Totally Ninja!
73%
12 Strong
7,218 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Platoon
7,166 votes
10
— Totally Ninja!
76%
End of Watch
6,645 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Fighter
6,493 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Shack
5,562 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Great Escape
3,983 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Das Boot
3,770 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Free Solo
3,761 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Zookeeper's Wife
3,404 votes
10
— Totally Ninja!
75%
We Were Soldiers
3,293 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Gambler
3,234 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Out of the Furnace
3,166 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Bronx Tale
3,142 votes
10
— Totally Ninja!
74%
John Q
3,029 votes
10
— Totally Ninja!
55%
The Counselor
2,962 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Professor and the Madman
2,413 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Apollo 11
2,355 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Glory
2,314 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Driving Miss Daisy
2,250 votes
10
— Totally Ninja!
70%
K-19: The Widowmaker
1,816 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Patton
1,719 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Invincible
1,707 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Last Flag Flying
1,448 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Secretariat
1,068 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Wind That Shakes the Barley
872 votes
10
— Totally Ninja!
72%
It's a Mad, Mad, Mad, Mad World
835 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Of Mice and Men
824 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Jeremiah Johnson
779 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Midway
747 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Farthest
536 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Last Waltz
429 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Train
339 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Lady Ballers
274 votes
10
— Totally Ninja!
72%
MacArthur
120 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Gettysburg
48 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Joe Cocker - Mad Dog with Soul
48 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Super Bowl LII Halftime Show
9 votes
10
— Totally Ninja!
100%
EVOL
1 vote
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup