trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vechno7t
1
follower
Canada
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
113
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,437 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,566 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,238 votes
8
— Great
81%
Lost
32,804 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,754 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,418 votes
8
— Great
84%
Suits
24,308 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,732 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,785 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,126 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,578 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,104 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,303 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,560 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,139 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,136 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,487 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,666 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,335 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,723 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,808 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,148 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,345 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,899 votes
8
— Great
82%
Californication
11,269 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,275 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,039 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,074 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,121 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,145 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,303 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,172 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,920 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,793 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,052 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,309 votes
8
— Great
77%
Continuum
7,243 votes
8
— Great
85%
Rome
6,796 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,772 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,663 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,597 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,149 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,495 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,674 votes
8
— Great
81%
Silo
5,354 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,167 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
5,008 votes
8
— Great
83%
MythBusters
4,724 votes
8
— Great
80%
The Night Manager
4,682 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,698 votes
8
— Great
87%
The Shield
4,389 votes
8
— Great
83%
The Grand Tour
4,316 votes
8
— Great
73%
Halo
4,568 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,183 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,245 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,043 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,850 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
3,966 votes
8
— Great
82%
Hell on Wheels
3,813 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,686 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup