trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vermelho-limão
58
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Parasite
33,961 votes
9
— Superb
80%
Blade Runner
27,156 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Her
23,150 votes
9
— Superb
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,512 votes
9
— Superb
82%
Reservoir Dogs
20,338 votes
9
— Superb
76%
The Irishman
13,488 votes
9
— Superb
85%
Princess Mononoke
12,326 votes
9
— Superb
75%
Poor Things
8,743 votes
9
— Superb
73%
Killers of the Flower Moon
8,290 votes
8
— Great
80%
Vertigo
6,495 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Phantom Thread
4,617 votes
9
— Superb
81%
La Haine
3,610 votes
8
— Great
69%
The Zone of Interest
3,359 votes
9
— Superb
64%
I'm Thinking of Ending Things
3,300 votes
9
— Superb
74%
25th Hour
2,979 votes
8
— Great
78%
Shoplifters
2,818 votes
8
— Great
76%
The Worst Person in the World
2,417 votes
9
— Superb
57%
Crimes of the Future
2,160 votes
8
— Great
66%
Da 5 Bloods
2,095 votes
8
— Great
76%
Strangers on a Train
2,079 votes
9
— Superb
79%
Chungking Express
2,079 votes
9
— Superb
74%
Drive My Car
2,013 votes
9
— Superb
73%
Decision to Leave
1,929 votes
9
— Superb
78%
8½
1,561 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Colors: Red
1,444 votes
9
— Superb
67%
After Yang
1,180 votes
9
— Superb
78%
Wings of Desire
1,105 votes
9
— Superb
73%
Never Rarely Sometimes Always
1,009 votes
8
— Great
70%
First Cow
937 votes
8
— Great
70%
Fallen Leaves
612 votes
9
— Superb
70%
Afire
170 votes
8
— Great
67%
Evil Does Not Exist
164 votes
8
— Great
73%
About Dry Grasses
147 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup