trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
VigorousJammer
VIP
3
3
followers
Youngstown, Ohio
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
602
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
9
10
11
92%
Breaking Bad
97,445 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,846 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,016 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,971 votes
3
— Bad
85%
House
29,977 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,482 votes
8
— Great
86%
The Office
27,442 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,126 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,933 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,787 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,718 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,483 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,734 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,605 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,510 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,879 votes
6
— Fair
91%
Avatar: The Last Airbender
18,734 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,692 votes
6
— Fair
85%
Parks and Recreation
17,472 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,091 votes
6
— Fair
84%
Person of Interest
16,126 votes
6
— Fair
87%
Death Note
15,780 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,089 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,305 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,674 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,360 votes
6
— Fair
85%
Seinfeld
12,188 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,458 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,789 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,396 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,113 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,361 votes
7
— Good
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,352 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,159 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,129 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
7,972 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,914 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,691 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,339 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,132 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,086 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,038 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,772 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,757 votes
4
— Poor
82%
Naruto
6,583 votes
5
— Meh
85%
Dragon Ball Z
6,260 votes
7
— Good
89%
One Piece
6,195 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,938 votes
8
— Great
79%
Alice in Borderland
5,511 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,488 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,144 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,127 votes
5
— Meh
83%
My Hero Academia
4,998 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,954 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,905 votes
8
— Great
77%
My Name Is Earl
4,868 votes
7
— Good
83%
Dragon Ball
4,742 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,690 votes
7
— Good
88%
Steins;Gate
4,166 votes
6
— Fair
1
2
3
9
10
11
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup