trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dylan Blight
VIP
9
5
followers
Launceston, Tasmania
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
72
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,183 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,510 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,158 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,009 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,049 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,110 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,115 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,754 votes
8
— Great
88%
Batman: The Animated Series
3,140 votes
9
— Superb
87%
Chappelle's Show
2,061 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,023 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,732 votes
8
— Great
87%
Fawlty Towers
2,916 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,666 votes
9
— Superb
86%
When They See Us
3,564 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,081 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,382 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,012 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Books
2,904 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,360 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,233 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,868 votes
8
— Great
85%
The Thick of It
982 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,089 votes
8
— Great
85%
Freaks and Geeks
5,127 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,461 votes
8
— Great
84%
Samurai Jack
1,866 votes
9
— Superb
84%
Community
20,239 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,159 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,067 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,103 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,667 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,643 votes
8
— Great
84%
This Is England '86
514 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,495 votes
9
— Superb
83%
Flight of the Conchords
2,205 votes
9
— Superb
83%
Spaced
1,736 votes
9
— Superb
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,748 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,666 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,711 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,055 votes
9
— Superb
82%
Mr. Bean
3,638 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,048 votes
9
— Superb
81%
The Defiant Ones
481 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,109 votes
7
— Good
80%
Making a Murderer
3,830 votes
8
— Great
80%
The Office
4,004 votes
8
— Great
79%
The Great
1,965 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,399 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,222 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,848 votes
9
— Superb
77%
Preacher
5,654 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,588 votes
7
— Good
76%
RWBY
625 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,103 votes
7
— Good
76%
Midnight Mass
4,233 votes
8
— Great
76%
The Haunting of Bly Manor
3,610 votes
8
— Great
76%
The Staircase
766 votes
9
— Superb
75%
All Elite Wrestling: Dynamite
165 votes
9
— Superb
74%
Big Mouth
4,326 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup