trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
VivienBill56
VIP
8
11
followers
Rennes France
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
168
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Stranger Things
53,197 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,942 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,531 votes
8
— Great
84%
Suits
24,339 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,446 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,011 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,719 votes
8
— Great
86%
Dark
17,156 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,115 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,344 votes
8
— Great
80%
Loki
15,799 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,439 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,148 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,942 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,127 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,810 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,609 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,180 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,415 votes
8
— Great
82%
Californication
11,275 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,228 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,999 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,250 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,413 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,268 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,629 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,382 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,186 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,176 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
8,005 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,526 votes
8
— Great
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,303 votes
8
— Great
79%
Legion
6,983 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,944 votes
8
— Great
85%
Rome
6,805 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,796 votes
8
— Great
83%
Psych
6,563 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,412 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,567 votes
8
— Great
81%
Silo
5,380 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,343 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,197 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,169 votes
8
— Great
89%
Hunter x Hunter
4,751 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,704 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,563 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,171 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,083 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,057 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,974 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
3,974 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,836 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,616 votes
8
— Great
80%
Black Bird
3,119 votes
8
— Great
69%
Dracula
2,687 votes
8
— Great
78%
Tulsa King
2,598 votes
8
— Great
75%
The Terror
2,501 votes
8
— Great
72%
Lovecraft Country
2,359 votes
8
— Great
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,156 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,154 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup