trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
VivienBill56
VIP
8
11
followers
Rennes France
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
576
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
89%
Game of Thrones
131,579 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,197 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,280 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,619 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,850 votes
7
— Good
75%
Arrow
32,002 votes
6
— Fair
85%
Black Mirror
28,942 votes
8
— Great
86%
The Office
27,534 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,783 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,224 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,931 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,530 votes
8
— Great
84%
Suits
24,339 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,274 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,175 votes
6
— Fair
86%
Fringe
23,446 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,011 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,717 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,562 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,187 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,564 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,788 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,718 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,172 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,330 votes
7
— Good
86%
Dark
17,156 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,115 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,971 votes
6
— Fair
86%
Peaky Blinders
16,344 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,329 votes
7
— Good
87%
Death Note
15,850 votes
7
— Good
80%
Loki
15,799 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,582 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,439 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,257 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,230 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,148 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,113 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,942 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,914 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,366 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,155 votes
9
— Superb
70%
13 Reasons Why
14,127 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,810 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,609 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,039 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,180 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,933 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,415 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,336 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,275 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,228 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,999 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,867 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,250 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,243 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,235 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
10,234 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,826 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,635 votes
6
— Fair
1
2
3
8
9
10
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup