trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
wakandawarrior
VIP
5
17
followers
London
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
55,926 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,645 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,277 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,221 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,719 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,003 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,799 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,848 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,855 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,832 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Deadpool 2
40,408 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,133 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Kingsman: The Secret Service
40,646 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,724 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Stardust
7,969 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,174 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,258 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,575 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,140 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
56,404 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
46,974 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
44,395 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,333 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Woman King
4,066 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,136 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Free Guy
23,282 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
40,231 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Crazy Rich Asians
10,324 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ant-Man and the Wasp
30,036 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Suicide Squad
20,363 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aquaman
31,509 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
39,296 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,206 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,393 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,383 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
35,753 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Ocean's Eight
16,851 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Godzilla vs. Kong
14,981 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Thor: Love and Thunder
18,117 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
10,421 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup