trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
wakandawarrior
VIP
5
17
followers
London
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,367 votes
9
— Superb
87%
The Matrix
61,341 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,397 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,173 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,101 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,421 votes
9
— Superb
70%
Man of Steel
30,440 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,243 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,246 votes
9
— Superb
75%
The Matrix Reloaded
26,158 votes
9
— Superb
72%
Shazam!
24,296 votes
9
— Superb
80%
The Terminator
22,753 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,676 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,926 votes
9
— Superb
73%
Maleficent
21,140 votes
9
— Superb
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,569 votes
9
— Superb
64%
Spider-Man 3
20,675 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,708 votes
9
— Superb
69%
Bird Box
18,735 votes
9
— Superb
65%
Eternals
19,077 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
16,542 votes
9
— Superb
69%
London Has Fallen
17,521 votes
9
— Superb
78%
The Gentlemen
16,299 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 4
16,266 votes
9
— Superb
70%
Mr. & Mrs. Smith
15,960 votes
9
— Superb
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,019 votes
9
— Superb
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,823 votes
9
— Superb
68%
Terminator: Dark Fate
14,662 votes
9
— Superb
68%
Tomorrowland
14,273 votes
9
— Superb
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,232 votes
9
— Superb
70%
Jungle Cruise
13,066 votes
9
— Superb
69%
Olympus Has Fallen
12,101 votes
9
— Superb
73%
Underworld
11,190 votes
9
— Superb
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,411 votes
9
— Superb
71%
The Old Guard
10,622 votes
9
— Superb
70%
Angel Has Fallen
10,266 votes
9
— Superb
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,506 votes
9
— Superb
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,842 votes
9
— Superb
69%
White House Down
9,803 votes
9
— Superb
70%
Underworld: Evolution
7,915 votes
9
— Superb
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,453 votes
9
— Superb
73%
Everything, Everything
3,413 votes
9
— Superb
71%
Monkey Man
3,099 votes
9
— Superb
65%
To All the Boys: P.S. I Still Love You
2,555 votes
9
— Superb
63%
The Kissing Booth 2
2,177 votes
9
— Superb
68%
To All the Boys: Always and Forever
1,730 votes
9
— Superb
67%
Joy Ride
1,622 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup