trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
White_Lady
9
followers
Lisbon, Portugal
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Up
38,798 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Rush
13,127 votes
6
— Fair
79%
Beauty and the Beast
19,656 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Gattaca
10,823 votes
8
— Great
77%
Zombieland
25,455 votes
7
— Good
77%
Before Midnight
4,153 votes
8
— Great
76%
Brokeback Mountain
7,075 votes
7
— Good
76%
The NeverEnding Story
7,169 votes
8
— Great
76%
50/50
7,656 votes
7
— Good
75%
Robin Hood
6,320 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,131 votes
8
— Great
75%
The Gilded Cage
444 votes
8
— Great
74%
Uncle Buck
2,533 votes
3
— Bad
73%
Becoming Jane
1,222 votes
8
— Great
72%
The Hunchback of Notre Dame
6,529 votes
8
— Great
71%
You've Got Mail
5,124 votes
4
— Poor
70%
The Last Song
2,330 votes
6
— Fair
70%
The Rescuers Down Under
2,173 votes
6
— Fair
69%
Thor: The Dark World
35,773 votes
8
— Great
69%
Romeo + Juliet
4,862 votes
8
— Great
69%
Sweet Home Alabama
2,807 votes
7
— Good
68%
Surf's Up
3,420 votes
4
— Poor
65%
This Is the End
14,571 votes
6
— Fair
65%
Zambezia
478 votes
4
— Poor
65%
Hansel & Gretel: Witch Hunters
9,301 votes
6
— Fair
64%
Don Jon
7,711 votes
8
— Great
61%
The Disappearance of Eleanor Rigby: Them
410 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup