trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
wmr
2
followers
Budapest, Hungary
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
43
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,110 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,579 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,972 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,092 votes
5
— Meh
86%
BoJack Horseman
10,161 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,276 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,707 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,537 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,353 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,899 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,291 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,444 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,734 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,654 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,000 votes
6
— Fair
85%
True Detective
21,073 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,816 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,620 votes
5
— Meh
84%
South Park
19,161 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,061 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,386 votes
8
— Great
84%
Suits
24,210 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,923 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,793 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,181 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,380 votes
6
— Fair
82%
The Handmaid's Tale
11,048 votes
4
— Poor
82%
Homeland
24,449 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
9,746 votes
6
— Fair
81%
The Leftovers
7,753 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,857 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,721 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
60,947 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,423 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,249 votes
8
— Great
78%
GATE
789 votes
6
— Fair
78%
True Blood
15,606 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,842 votes
6
— Fair
76%
Special Ops: Lioness
1,594 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,555 votes
5
— Meh
73%
Love
2,276 votes
9
— Superb
72%
Kabaneri of the Iron Fortress
935 votes
9
— Superb
71%
Marvel's Luke Cage
9,215 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup