trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
wolfkin
21
followers
Toronto, Canada
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
176
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
Moana
48,999 votes
7
— Good
86%
Forrest Gump
44,174 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,120 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,213 votes
7
— Good
70%
Venom
33,820 votes
7
— Good
79%
Shrek
30,324 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,412 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,474 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,201 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,450 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,029 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,378 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,456 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,356 votes
7
— Good
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,635 votes
7
— Good
69%
Murder on the Orient Express
18,917 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,145 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,290 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,324 votes
7
— Good
71%
In Time
17,452 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,227 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,263 votes
7
— Good
80%
Mulan
15,453 votes
7
— Good
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,495 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,572 votes
7
— Good
74%
Fast Five
15,058 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,761 votes
7
— Good
76%
Cruella
14,249 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,339 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,487 votes
7
— Good
70%
Red Sparrow
14,697 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,702 votes
7
— Good
66%
Power Rangers
14,884 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,946 votes
7
— Good
69%
The Tomorrow War
13,463 votes
7
— Good
68%
Night at the Museum
13,587 votes
7
— Good
67%
Nope
12,372 votes
7
— Good
69%
Wanted
11,855 votes
7
— Good
70%
The Commuter
11,056 votes
7
— Good
76%
Lost in Translation
10,473 votes
7
— Good
78%
Training Day
10,043 votes
7
— Good
71%
Tag
10,382 votes
7
— Good
71%
Ready or Not
10,252 votes
7
— Good
66%
Bloodshot
10,632 votes
7
— Good
68%
The Lobster
10,267 votes
7
— Good
71%
RED 2
9,860 votes
7
— Good
65%
Jumper
9,867 votes
7
— Good
74%
Creed II
9,271 votes
7
— Good
70%
Fist Fight
9,382 votes
7
— Good
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,734 votes
7
— Good
71%
Liar Liar
9,087 votes
7
— Good
72%
A.I. Artificial Intelligence
8,525 votes
7
— Good
74%
Lady and the Tramp
8,014 votes
7
— Good
71%
Long Shot
8,128 votes
7
— Good
75%
Spaceballs
7,367 votes
7
— Good
70%
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
7,475 votes
7
— Good
55%
Daredevil
8,113 votes
7
— Good
73%
Peppermint
6,774 votes
7
— Good
66%
Monsters vs Aliens
6,945 votes
7
— Good
73%
Booksmart
6,582 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup