trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Wynter
VIP
6
30
followers
Valhalla
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,082 votes
8
— Great
85%
Friends
41,280 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,533 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,416 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,710 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,287 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,171 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,197 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,095 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,704 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,086 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,728 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,681 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
4,988 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,811 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,807 votes
8
— Great
76%
Upload
4,720 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,568 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,317 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,099 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,263 votes
8
— Great
77%
Good Girls
2,636 votes
8
— Great
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,449 votes
8
— Great
79%
Manhunt
2,135 votes
8
— Great
82%
Warrior
1,987 votes
8
— Great
79%
RuPaul's Drag Race
1,783 votes
8
— Great
76%
The Act
1,522 votes
8
— Great
78%
The Righteous Gemstones
1,455 votes
8
— Great
78%
The Kominsky Method
1,377 votes
8
— Great
80%
Kim's Convenience
1,269 votes
8
— Great
72%
Evil Genius
1,218 votes
8
— Great
70%
Glitch
1,167 votes
8
— Great
74%
Drawn Together
953 votes
8
— Great
80%
Sailor Moon
913 votes
8
— Great
81%
Miranda
893 votes
8
— Great
77%
RuPaul's Drag Race All Stars
831 votes
8
— Great
72%
Houdini
671 votes
8
— Great
69%
The Widow
612 votes
8
— Great
72%
A Very English Scandal
574 votes
8
— Great
75%
Mrs. America
569 votes
8
— Great
72%
RuPaul's Drag Race UK
368 votes
8
— Great
69%
The Miniaturist
262 votes
8
— Great
70%
Little Women
200 votes
8
— Great
54%
Hélène et les Garçons
27 votes
8
— Great
68%
Selena + Chef: Home for the Holidays
19 votes
8
— Great
57%
Rebound
10 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup