trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
xeniC
VIP
4
2
followers
Lower Saxony
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
65
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
61,085 votes
10
— Bazinga!
89%
Sherlock
47,211 votes
9
— Superb
85%
House
29,983 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,491 votes
8
— Great
84%
Suits
24,288 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,792 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,672 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,746 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,808 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,929 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,293 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,129 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,742 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,539 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,893 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,393 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,397 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,363 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
11,872 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,066 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,610 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Marvel's Luke Cage
9,238 votes
6
— Fair
62%
Marvel's Iron Fist
8,811 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,116 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,411 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,152 votes
6
— Fair
77%
Revenge
7,094 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,923 votes
6
— Fair
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,834 votes
8
— Great
84%
The Good Wife
5,525 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,096 votes
6
— Fair
76%
Hawaii Five-0
5,020 votes
8
— Great
79%
Scandal
4,789 votes
8
— Great
78%
Charmed
4,753 votes
7
— Good
81%
Leverage
3,892 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,595 votes
4
— Poor
72%
FlashForward
3,546 votes
6
— Fair
82%
Bosch
3,228 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Flight Attendant
3,050 votes
8
— Great
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,274 votes
8
— Great
85%
Boston Legal
2,231 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Dopesick
2,083 votes
9
— Superb
69%
CSI: Miami
2,066 votes
8
— Great
74%
Home Improvement
1,967 votes
7
— Good
81%
Life
1,760 votes
8
— Great
70%
The Continental: From the World of John Wick
1,675 votes
6
— Fair
74%
Bull
1,662 votes
8
— Great
74%
Knight Rider
1,601 votes
9
— Superb
70%
Clickbait
1,498 votes
7
— Good
82%
The Unit
1,420 votes
9
— Superb
76%
Las Vegas
1,140 votes
9
— Superb
75%
Body of Proof
1,116 votes
7
— Good
81%
Bosch: Legacy
1,021 votes
9
— Superb
64%
Knight Rider
893 votes
7
— Good
71%
The Endgame
464 votes
6
— Fair
75%
Eli Stone
455 votes
7
— Good
75%
Bad Blood
441 votes
9
— Superb
74%
LOL: Last One Laughing
311 votes
8
— Great
74%
The Defenders
264 votes
9
— Superb
79%
Brawn: The Impossible Formula 1 Story
212 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup