trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Diana
VIP
8
followers
Lisboa
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Back to the Future
39,222 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,653 votes
9
— Superb
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,298 votes
9
— Superb
82%
Wolf Children
2,789 votes
9
— Superb
81%
Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul
669 votes
9
— Superb
81%
Castle in the Sky
6,067 votes
9
— Superb
79%
Moana
49,016 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,620 votes
9
— Superb
78%
Paprika
3,998 votes
9
— Superb
76%
The Conjuring
18,934 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,487 votes
9
— Superb
76%
Raya and the Last Dragon
12,299 votes
9
— Superb
76%
The Legend of Pipi
21 votes
9
— Superb
76%
Hercules
11,605 votes
9
— Superb
75%
Pitch Perfect
14,765 votes
9
— Superb
75%
Encanto
14,353 votes
9
— Superb
75%
Fantasia
4,754 votes
9
— Superb
74%
School of Rock
10,203 votes
9
— Superb
73%
The Croods: A New Age
4,964 votes
9
— Superb
72%
Pacific Rim
25,750 votes
9
— Superb
71%
The Mist
9,355 votes
9
— Superb
70%
Pitch Perfect 2
11,233 votes
9
— Superb
68%
Annihilation
21,077 votes
9
— Superb
68%
Night at the Museum
13,589 votes
9
— Superb
65%
Alien Resurrection
8,823 votes
9
— Superb
65%
Tales from Earthsea
1,811 votes
9
— Superb
65%
Golden Hour
14 votes
9
— Superb
61%
Adam by Eve: A Live in Animation
63 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup