trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Yashwant Yadav
0
followers
India
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
162
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,533 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,528 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,896 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,376 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,887 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,300 votes
8
— Great
80%
Loki
15,754 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,483 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,325 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,220 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,540 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,193 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,370 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,267 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,711 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,838 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,030 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,802 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,842 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,227 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,119 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,616 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,773 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,978 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,190 votes
7
— Good
80%
That '70s Show
7,920 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,142 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,416 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,780 votes
8
— Great
79%
Legion
6,976 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,929 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,834 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,790 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,461 votes
7
— Good
81%
Barry
6,107 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,199 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,867 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,501 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,077 votes
8
— Great
80%
Taboo
5,337 votes
8
— Great
78%
Da Vinci's Demons
5,177 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
5,005 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,996 votes
7
— Good
83%
What We Do in the Shadows
4,730 votes
7
— Good
76%
See
4,821 votes
8
— Great
86%
Shōgun
4,365 votes
8
— Great
88%
Steins;Gate
4,171 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,243 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,038 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,944 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,793 votes
8
— Great
75%
Doom Patrol
3,717 votes
8
— Great
73%
I Am Not Okay with This
3,728 votes
7
— Good
78%
Resident Alien
3,312 votes
7
— Good
76%
Sweet Tooth
3,123 votes
8
— Great
77%
The Fall of the House of Usher
3,093 votes
8
— Great
85%
Mob Psycho 100
2,874 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,936 votes
8
— Great
75%
The Alienist
2,720 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup