trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Yashwant Yadav
0
followers
India
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
321
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
82%
Deadpool
108,788 votes
9
— Superb
88%
The Dark Knight
74,858 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,920 votes
7
— Good
81%
Joker
46,976 votes
8
— Great
86%
Forrest Gump
44,204 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,228 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,685 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,943 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,777 votes
8
— Great
86%
The Green Mile
26,506 votes
8
— Great
85%
Saving Private Ryan
26,373 votes
8
— Great
81%
Catch Me If You Can
26,315 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,376 votes
8
— Great
84%
Léon: The Professional
24,806 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
24,599 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,907 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
24,022 votes
7
— Good
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,578 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,333 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,445 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,497 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,201 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,471 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,475 votes
8
— Great
82%
Braveheart
18,677 votes
8
— Great
81%
A Beautiful Mind
18,116 votes
8
— Great
80%
Soul
17,720 votes
8
— Great
76%
Silver Linings Playbook
18,025 votes
8
— Great
74%
No Time to Die
18,075 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,404 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,154 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,659 votes
8
— Great
87%
Your Name.
14,988 votes
8
— Great
77%
The Butterfly Effect
15,378 votes
8
— Great
79%
Cast Away
15,097 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,437 votes
9
— Superb
72%
Bumblebee
15,710 votes
7
— Good
78%
Edward Scissorhands
14,834 votes
8
— Great
75%
Bridge of Spies
14,735 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,256 votes
7
— Good
79%
The Breakfast Club
13,421 votes
8
— Great
73%
The Croods
13,777 votes
8
— Great
70%
Sonic the Hedgehog
14,088 votes
7
— Good
80%
Rush
13,175 votes
8
— Great
80%
The King's Speech
12,832 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,120 votes
7
— Good
80%
The Goonies
12,705 votes
7
— Good
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,202 votes
8
— Great
76%
The Terminal
12,694 votes
9
— Superb
70%
Jungle Cruise
13,109 votes
7
— Good
73%
Prey
12,726 votes
7
— Good
80%
Gifted
12,161 votes
8
— Great
79%
Kubo and the Two Strings
12,070 votes
8
— Great
76%
Raya and the Last Dragon
12,299 votes
8
— Great
71%
The Book of Eli
12,480 votes
8
— Great
76%
Onward
11,842 votes
6
— Fair
86%
Life Is Beautiful
11,098 votes
9
— Superb
77%
Luca
11,433 votes
7
— Good
81%
Wonder
11,019 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,798 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup