Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Yvonnelim99
2
Followers
8
Following
Malaysia
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
78
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
The Untamed
533 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,645 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,790 votes
9
— Superb
83%
Yuri!!! on Ice
1,194 votes
9
— Superb
83%
Clannad
1,102 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,931 votes
9
— Superb
82%
Nodame Cantabile
109 votes
9
— Superb
82%
Natsume's Book of Friends
321 votes
9
— Superb
81%
Ouran High School Host Club
1,143 votes
9
— Superb
81%
Skip Beat!
188 votes
9
— Superb
80%
From the New World
575 votes
9
— Superb
79%
SK8 the Infinity
502 votes
9
— Superb
79%
Noragami
1,771 votes
9
— Superb
79%
Eureka Seven
444 votes
9
— Superb
78%
Shaman King
471 votes
9
— Superb
77%
Log Horizon
1,085 votes
9
— Superb
77%
Lucky Star
396 votes
9
— Superb
76%
The Seven Deadly Sins
3,010 votes
9
— Superb
76%
Jormungand
256 votes
9
— Superb
76%
Nagi-Asu: A Lull in the Sea
274 votes
9
— Superb
75%
Golden Time
520 votes
9
— Superb
75%
Honey and Clover
154 votes
9
— Superb
75%
Magic Knight Rayearth
104 votes
9
— Superb
74%
Read or Die the TV
66 votes
9
— Superb
73%
Beyond the Boundary
679 votes
9
— Superb
73%
The Irregular at Magic High School
802 votes
9
— Superb
72%
Artiswitch
17 votes
9
— Superb
71%
Is This A Zombie?
372 votes
9
— Superb
71%
Kaze no Stigma
259 votes
9
— Superb
70%
The Story of Saiunkoku
41 votes
9
— Superb
70%
Hayate the Combat Butler
89 votes
9
— Superb
70%
Valvrave the Liberator
155 votes
9
— Superb
70%
Corpse Princess
83 votes
9
— Superb
70%
Gatchaman Crowds
134 votes
9
— Superb
70%
Mischievous Kiss
314 votes
9
— Superb
69%
Arms Alchemy
105 votes
9
— Superb
69%
Tears to Tiara
57 votes
9
— Superb
68%
Sonic the Hedgehog
6 votes
9
— Superb
68%
The Troubled Life of Miss Kotoura
186 votes
9
— Superb
67%
Rosario + Vampire
455 votes
9
— Superb
67%
The Sacred Blacksmith
132 votes
9
— Superb
67%
Campione!
213 votes
9
— Superb
66%
Magical Girl Lyrical Nanoha
40 votes
9
— Superb
66%
KUROKAMI The Animation
64 votes
9
— Superb
66%
Tari Tari
95 votes
9
— Superb
66%
World Break: Aria of Curse for a Holy Swordsman
171 votes
9
— Superb
65%
The Tower of Druaga: The Aegis of Uruk
81 votes
9
— Superb
65%
To Heart
10 votes
9
— Superb
65%
Kamichu!
42 votes
9
— Superb
64%
Persona 5 the Animation
143 votes
9
— Superb
64%
Book Girl: Memoire
30 votes
9
— Superb
64%
Diabolik Lovers
321 votes
9
— Superb
64%
Burst Angel
87 votes
9
— Superb
63%
Coppelion
120 votes
9
— Superb
63%
Riddle Story of Devil
177 votes
9
— Superb
61%
Knuckles
442 votes
9
— Superb
61%
Knuckles
442 votes
9
— Superb
61%
Blessing of the Campanella
17 votes
9
— Superb
61%
Miss Monochrome - The Animation
47 votes
9
— Superb
60%
Living for the Day After Tomorrow
23 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch