trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Zeljko V.
0
followers
Prague, Hlavni mesto Praha
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Batman Begins
42,130 votes
9
— Superb
86%
The Empire Strikes Back
37,005 votes
9
— Superb
84%
Return of the Jedi
33,269 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,640 votes
9
— Superb
82%
Die Hard
27,270 votes
9
— Superb
75%
The Matrix Reloaded
26,253 votes
9
— Superb
83%
Raiders of the Lost Ark
25,193 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
24,784 votes
9
— Superb
81%
The Shining
23,945 votes
9
— Superb
80%
The Terminator
22,854 votes
9
— Superb
71%
The Matrix Revolutions
22,503 votes
9
— Superb
83%
Good Will Hunting
21,366 votes
9
— Superb
81%
The Sixth Sense
21,263 votes
9
— Superb
85%
GoodFellas
20,553 votes
9
— Superb
80%
The Big Lebowski
20,452 votes
9
— Superb
80%
American Beauty
18,938 votes
9
— Superb
82%
Snatch
18,036 votes
9
— Superb
87%
The Godfather: Part II
17,982 votes
9
— Superb
81%
Gran Torino
15,930 votes
9
— Superb
74%
Constantine
15,468 votes
9
— Superb
80%
Fargo
14,641 votes
9
— Superb
79%
Taxi Driver
14,634 votes
9
— Superb
80%
Dallas Buyers Club
13,147 votes
9
— Superb
70%
The 40 Year Old Virgin
11,436 votes
9
— Superb
80%
Million Dollar Baby
11,062 votes
9
— Superb
78%
Little Miss Sunshine
10,173 votes
9
— Superb
78%
Training Day
10,041 votes
9
— Superb
78%
American Gangster
8,870 votes
9
— Superb
75%
Jackie Brown
8,106 votes
9
— Superb
77%
The Fighter
6,508 votes
9
— Superb
81%
Amadeus
6,176 votes
9
— Superb
78%
The Girl with the Dragon Tattoo
5,613 votes
9
— Superb
73%
Natural Born Killers
5,432 votes
9
— Superb
77%
Clerks
5,001 votes
9
— Superb
78%
Magnolia
4,799 votes
9
— Superb
74%
Nebraska
2,648 votes
9
— Superb
80%
Paris, Texas
2,008 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup