trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
zenuvius
6
followers
Portugal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
43
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,678 votes
7
— Good
86%
Dark
17,066 votes
7
— Good
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,472 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,814 votes
7
— Good
84%
Ping Pong the Animation
484 votes
7
— Good
84%
Gurren Lagann
2,111 votes
7
— Good
81%
Delicious in Dungeon
441 votes
7
— Good
81%
My Dress-Up Darling
992 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,700 votes
7
— Good
80%
Dragon Ball Super
3,182 votes
7
— Good
80%
Dragons
937 votes
7
— Good
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,665 votes
7
— Good
80%
ONE PIECE
4,158 votes
7
— Good
79%
Black Lagoon
1,373 votes
7
— Good
79%
SK8 the Infinity
482 votes
7
— Good
79%
FLCL
1,300 votes
7
— Good
78%
No Game No Life
2,364 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
7
— Good
78%
The Twelve Kingdoms
160 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,721 votes
7
— Good
78%
Log Horizon
1,062 votes
7
— Good
78%
Saga of Tanya the Evil
752 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,870 votes
7
— Good
77%
Baki the Grappler
171 votes
7
— Good
76%
Elfen Lied
2,923 votes
7
— Good
76%
Toilet-Bound Hanako-kun
298 votes
7
— Good
76%
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
314 votes
7
— Good
76%
Akame ga Kill!
2,251 votes
7
— Good
75%
Plastic Memories
432 votes
7
— Good
75%
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.
487 votes
7
— Good
74%
Akudama Drive
407 votes
7
— Good
74%
Baki Hanma
372 votes
7
— Good
73%
Marvel's Avengers Assemble
711 votes
7
— Good
73%
The Bible
376 votes
7
— Good
72%
Darwin's Game
450 votes
7
— Good
72%
Baki
721 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,404 votes
7
— Good
71%
Lilo & Stitch: The Series
424 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,095 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,148 votes
7
— Good
67%
Armitage III
78 votes
7
— Good
64%
I, Tsushima
30 votes
7
— Good
60%
Maya the Bee
105 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup