trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
zenuvius
6
followers
Portugal
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
155
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,400 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,555 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,720 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,107 votes
9
— Superb
90%
Frieren: Beyond Journey's End
1,038 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,348 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
4,725 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,263 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,190 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,965 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,766 votes
9
— Superb
88%
Over the Garden Wall
4,167 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,165 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,461 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,290 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,031 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,773 votes
9
— Superb
87%
Steven Universe
3,280 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,210 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,678 votes
7
— Good
86%
Dark
17,066 votes
7
— Good
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,472 votes
7
— Good
85%
Mob Psycho 100
2,862 votes
8
— Great
85%
Your lie in April
2,130 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,123 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,251 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,814 votes
7
— Good
85%
Showa Genroku Rakugo Shinju
174 votes
9
— Superb
85%
Jujutsu Kaisen
3,918 votes
9
— Superb
85%
Vinland Saga
2,152 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,991 votes
9
— Superb
84%
Samurai Champloo
2,756 votes
9
— Superb
84%
Solo Leveling
1,127 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,133 votes
8
— Great
84%
Ping Pong the Animation
484 votes
7
— Good
84%
Yu Yu Hakusho
1,026 votes
9
— Superb
84%
Future Boy Conan
187 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,314 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,409 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,111 votes
7
— Good
84%
Made in Abyss
1,696 votes
9
— Superb
84%
Generation Kill
2,371 votes
5
— Meh
84%
ERASED
3,790 votes
9
— Superb
84%
LINK CLICK
300 votes
8
— Great
84%
Justice League
1,841 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,658 votes
6
— Fair
84%
The Pacific
5,666 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,898 votes
9
— Superb
83%
Ranking of Kings
804 votes
9
— Superb
83%
Dragon Ball
4,739 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,861 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,991 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,847 votes
9
— Superb
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,401 votes
8
— Great
82%
Wakfu
276 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,033 votes
9
— Superb
82%
Naruto
6,578 votes
8
— Great
82%
Chainsaw Man
2,523 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,813 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,782 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup