Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
David Racz
5
Followers
6
Following
Hungary
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
118
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Alter Bridge: Live at Wembley
6 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,021 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
76,652 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,041 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,511 votes
10
— Totally Ninja!
86%
CM Punk: Best in the World
45 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,184 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
74,973 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
50,214 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Prestige
30,100 votes
9
— Superb
83%
The Departed
25,953 votes
8
— Great
82%
Guardians of the Galaxy
98,393 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
29,453 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
47,257 votes
9
— Superb
81%
Shutter Island
33,695 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
43,069 votes
8
— Great
81%
Deadpool & Wolverine
10,039 votes
9
— Superb
81%
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
3,390 votes
9
— Superb
80%
Justice League: The Flashpoint Paradox
4,309 votes
9
— Superb
80%
Logan
62,115 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Rush
13,388 votes
9
— Superb
80%
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1
4,160 votes
9
— Superb
79%
John Wick
52,552 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,952 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,761 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Theory of Everything
15,127 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
30,314 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
32,205 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Wreck-It Ralph
28,934 votes
8
— Great
77%
Star Trek Into Darkness
23,606 votes
8
— Great
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,481 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Raid 2
4,728 votes
8
— Great
77%
Life of Pi
17,871 votes
8
— Great
77%
The Fighter
6,615 votes
7
— Good
76%
End of Watch
6,794 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
19,343 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
53,663 votes
8
— Great
76%
Justice League: Doom
2,266 votes
7
— Good
75%
50/50
7,781 votes
7
— Good
75%
K-PAX
4,678 votes
7
— Good
75%
Black Dynamite
1,707 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,952 votes
9
— Superb
75%
Gravity
30,216 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,917 votes
8
— Great
74%
RED
13,763 votes
7
— Good
74%
They Live
5,079 votes
7
— Good
74%
Undisputed III: Redemption
1,223 votes
7
— Good
73%
[REC]
6,149 votes
6
— Fair
73%
Iron Man 3
40,947 votes
7
— Good
73%
Looper
22,153 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Lawless
5,483 votes
8
— Great
73%
Mud
4,532 votes
7
— Good
72%
Undisputed II: Last Man Standing
1,156 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,525 votes
8
— Great
72%
Old School
4,753 votes
7
— Good
72%
Kingsglaive: Final Fantasy XV
4,030 votes
8
— Great
72%
Dredd
13,350 votes
5
— Meh
72%
10 Cloverfield Lane
24,935 votes
9
— Superb
72%
The Cabin in the Woods
16,031 votes
9
— Superb
72%
Oblivion
22,032 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch