trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Audioworm
VIP
7
78
followers
Groningen
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
265
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,063 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,202 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,755 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
52,873 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,118 votes
5
— Meh
81%
How I Met Your Mother
41,439 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,993 votes
7
— Good
81%
Lost
32,702 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,943 votes
4
— Poor
88%
Rick and Morty
29,375 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,757 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,646 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,014 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,808 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,447 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,279 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
25,031 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,900 votes
6
— Fair
82%
Homeland
24,457 votes
6
— Fair
84%
Suits
24,231 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,219 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,957 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,383 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,960 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,671 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,629 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,090 votes
9
— Superb
84%
Community
20,240 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,557 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,447 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,199 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,838 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,655 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,787 votes
5
— Meh
85%
Parks and Recreation
17,418 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,221 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,017 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,200 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,610 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,484 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,372 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,850 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,073 votes
3
— Bad
82%
The Good Place
13,713 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,706 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,648 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,631 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,083 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,954 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,737 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,381 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,320 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,104 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,457 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,376 votes
9
— Superb
85%
Mad Men
11,296 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,181 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,057 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
10,992 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,668 votes
9
— Superb
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup