trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Azsmodan Sin
0
followers
Omicron Persei 8
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
162
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
86%
Spirited Away
23,851 votes
7
— Good
86%
Life Is Beautiful
11,057 votes
7
— Good
84%
The Lion King
37,325 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,495 votes
7
— Good
84%
Alien
27,196 votes
7
— Good
83%
Memento
25,783 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
28,757 votes
7
— Good
81%
Back to the Future Part II
24,223 votes
7
— Good
81%
The Shining
23,866 votes
7
— Good
81%
The Fifth Element
23,624 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,006 votes
7
— Good
81%
Iron Man
53,832 votes
7
— Good
80%
Downfall
6,135 votes
7
— Good
80%
Just Mercy
4,312 votes
7
— Good
79%
Apollo 13
9,808 votes
7
— Good
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,686 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,073 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,038 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,850 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,431 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,052 votes
7
— Good
78%
Back to the Future Part III
19,715 votes
7
— Good
78%
Avatar
59,899 votes
7
— Good
78%
Edward Scissorhands
14,789 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,769 votes
7
— Good
78%
Little Women
8,245 votes
7
— Good
78%
Rosemary's Baby
4,695 votes
7
— Good
77%
Die Hard: With a Vengeance
12,970 votes
7
— Good
77%
The Butterfly Effect
15,325 votes
7
— Good
77%
The Crow
6,297 votes
7
— Good
77%
Seven Pounds
7,073 votes
7
— Good
77%
Men in Black
23,968 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,283 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,961 votes
7
— Good
76%
The Machinist
8,820 votes
7
— Good
76%
The Impossible
7,965 votes
7
— Good
76%
Girl, Interrupted
4,046 votes
7
— Good
76%
The Others
9,455 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
18,863 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,828 votes
7
— Good
76%
Zodiac
16,149 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,601 votes
7
— Good
76%
American Psycho
18,429 votes
7
— Good
76%
Close Encounters of the Third Kind
5,998 votes
7
— Good
76%
The Two Popes
4,579 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,280 votes
7
— Good
75%
Bridge of Spies
14,709 votes
7
— Good
75%
Upgrade
15,200 votes
7
— Good
75%
The Bucket List
5,980 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,644 votes
7
— Good
75%
Jumanji
17,091 votes
7
— Good
75%
Changeling
4,925 votes
7
— Good
75%
The Fly
5,886 votes
7
— Good
75%
Legends of the Fall
2,923 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,491 votes
7
— Good
75%
Bram Stoker's Dracula
6,208 votes
7
— Good
75%
Starship Troopers
9,959 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
46,997 votes
7
— Good
75%
Rocky II
6,346 votes
7
— Good
75%
X-Men
21,994 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup