trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Daley
VIP
8
57
followers
Midwest USA
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
110
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,554 votes
9
— Superb
84%
Community
20,298 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,758 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,777 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,403 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,142 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,050 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,503 votes
9
— Superb
72%
Disenchantment
5,413 votes
9
— Superb
83%
My Hero Academia
5,006 votes
9
— Superb
89%
Hunter x Hunter
4,740 votes
9
— Superb
80%
Atypical
4,971 votes
9
— Superb
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,706 votes
9
— Superb
88%
Over the Garden Wall
4,175 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,173 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,387 votes
9
— Superb
78%
Resident Alien
3,316 votes
9
— Superb
76%
Pokémon
2,480 votes
9
— Superb
87%
Nathan for You
1,840 votes
9
— Superb
75%
F is for Family
1,928 votes
9
— Superb
75%
Fresh Off the Boat
1,900 votes
9
— Superb
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,625 votes
9
— Superb
80%
Crazy Ex-Girlfriend
1,625 votes
9
— Superb
88%
The Owl House
1,449 votes
9
— Superb
78%
Soul Eater
1,482 votes
9
— Superb
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,388 votes
9
— Superb
75%
Switched at Birth
1,408 votes
9
— Superb
80%
Batman Beyond
1,307 votes
9
— Superb
76%
Devious Maids
1,315 votes
9
— Superb
77%
Beastars
1,193 votes
9
— Superb
72%
Ugly Betty
1,231 votes
9
— Superb
82%
Trollhunters: Tales of Arcadia
1,125 votes
9
— Superb
76%
UnREAL
1,153 votes
9
— Superb
81%
Ouran High School Host Club
1,105 votes
9
— Superb
76%
Kim Possible
1,066 votes
9
— Superb
78%
Digimon: Digital Monsters
971 votes
9
— Superb
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
860 votes
9
— Superb
81%
DuckTales
828 votes
9
— Superb
78%
Paranoia Agent
755 votes
9
— Superb
73%
The Way of the Househusband
738 votes
9
— Superb
80%
Welcome to the N.H.K.
688 votes
9
— Superb
80%
Ugly Americans
684 votes
9
— Superb
77%
Explained
670 votes
9
— Superb
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
635 votes
9
— Superb
76%
Carmen Sandiego
617 votes
9
— Superb
69%
The Masked Singer
491 votes
9
— Superb
81%
Bee and PuppyCat
419 votes
9
— Superb
72%
Goosebumps
433 votes
9
— Superb
79%
Teenage Mutant Ninja Turtles
374 votes
9
— Superb
72%
RuPaul's Drag Race UK
369 votes
9
— Superb
77%
Panty & Stocking with Garterbelt
351 votes
9
— Superb
76%
Degrassi
327 votes
9
— Superb
81%
Keep Your Hands Off Eizouken!
307 votes
9
— Superb
73%
Interviews with Monster Girls
303 votes
9
— Superb
69%
GCB
301 votes
9
— Superb
83%
Forensic Files
260 votes
9
— Superb
65%
And You Thought There Is Never a Girl Online?
288 votes
9
— Superb
73%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX
259 votes
9
— Superb
73%
Inside the World's Toughest Prisons
257 votes
9
— Superb
67%
The Wild Thornberrys
270 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup