trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Dave
VIP
11
15
followers
Laconia II
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
88%
Cowboy Bebop
6,676 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
13,964 votes
7
— Good
86%
The IT Crowd
12,983 votes
7
— Good
85%
Parks and Recreation
17,214 votes
7
— Good
85%
Friends
40,941 votes
7
— Good
85%
Freaks and Geeks
5,088 votes
7
— Good
84%
South Park
18,990 votes
7
— Good
84%
Community
20,063 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,083 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,443 votes
7
— Good
84%
The Boondocks
1,648 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
14,917 votes
7
— Good
83%
Louie
4,205 votes
7
— Good
82%
Rectify
1,855 votes
7
— Good
80%
Harvey Birdman, Attorney at Law
460 votes
7
— Good
80%
Party Down
1,727 votes
7
— Good
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,187 votes
7
— Good
80%
The Office
3,956 votes
7
— Good
80%
Eastbound & Down
2,410 votes
7
— Good
80%
Sealab 2021
351 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,515 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,188 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,056 votes
7
— Good
78%
Robot Chicken
1,808 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,437 votes
7
— Good
77%
Marco Polo
3,924 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
19,988 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,766 votes
7
— Good
77%
Humans
3,624 votes
7
— Good
77%
Battlestar Galactica: Blood & Chrome
998 votes
7
— Good
76%
Legit
587 votes
7
— Good
75%
Wilfred
2,665 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,720 votes
7
— Good
74%
You, Me and the Apocalypse
540 votes
7
— Good
74%
Lucky Louie
504 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,037 votes
7
— Good
72%
Comedy Central Presents
82 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,156 votes
7
— Good
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,550 votes
7
— Good
67%
Alone in the Wild
22 votes
7
— Good
50%
Benders
32 votes
7
— Good
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup