trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
blattus
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,323 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,234 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,572 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,264 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,386 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,175 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
56,485 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,284 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,448 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Kingsman: The Secret Service
40,678 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Inglourious Basterds
36,813 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
36,243 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,169 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
31,901 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,541 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Zombieland
25,456 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Her
23,107 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Ocean's Eleven
21,366 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Oppenheimer
21,042 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,382 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
16,704 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Matrix Resurrections
16,334 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Argo
15,162 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Moon
12,874 votes
10
— Totally Ninja!
88%
12 Angry Men
12,546 votes
10
— Totally Ninja!
77%
In Bruges
10,087 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
9,822 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Crouching Tiger, Hidden Dragon
5,849 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Dangal
2,113 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Lunchbox
1,194 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Much Ado About Nothing
665 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Deepest Breath
529 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Vir Das: For India
86 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Kenny Sebastian: The Most Interesting Person in the Room
46 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup