trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tiago S. Brito
0
followers
Melbourne
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
78
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,508 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,647 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,916 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,149 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,136 votes
8
— Great
85%
Friends
41,493 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,123 votes
3
— Bad
81%
Lost
32,827 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,995 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,917 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,551 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,486 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,825 votes
8
— Great
77%
The 100
20,147 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,806 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,934 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,798 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,738 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,117 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,818 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,706 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,293 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,721 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,227 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,107 votes
8
— Great
83%
Luther
7,676 votes
6
— Fair
83%
Banshee
7,526 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,222 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,640 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,955 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,913 votes
8
— Great
73%
The Following
6,832 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,031 votes
7
— Good
82%
The Last Kingdom
5,520 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,524 votes
7
— Good
89%
Cosmos
5,081 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Taboo
5,341 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,275 votes
6
— Fair
76%
See
4,832 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,263 votes
8
— Great
71%
Defiance
4,342 votes
7
— Good
80%
Making a Murderer
3,834 votes
10
— Totally Ninja!
86%
When They See Us
3,577 votes
9
— Superb
87%
Anne with an E
3,114 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Z Nation
3,032 votes
6
— Fair
79%
Godless
2,794 votes
8
— Great
75%
The Alienist
2,726 votes
9
— Superb
66%
The Rain
2,752 votes
5
— Meh
64%
Invasion
2,428 votes
6
— Fair
88%
Our Planet
1,538 votes
9
— Superb
69%
Safe
1,739 votes
8
— Great
54%
Resident Evil
1,854 votes
4
— Poor
75%
Tyrant
1,456 votes
7
— Good
77%
My Wife and Kids
1,325 votes
9
— Superb
91%
Cosmos
1,117 votes
9
— Superb
75%
Mars
1,204 votes
8
— Great
67%
Away
1,171 votes
4
— Poor
87%
The Blue Planet
888 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Mosquito Coast
923 votes
7
— Good
77%
Workin' Moms
787 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup