trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
bunnyrabbit2
VIP
2
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
74
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,916 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,256 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
56,042 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,983 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
49,062 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
44,257 votes
9
— Superb
84%
Star Wars
41,958 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,705 votes
9
— Superb
84%
Return of the Jedi
33,336 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,756 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,276 votes
9
— Superb
85%
Saving Private Ryan
26,396 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,433 votes
9
— Superb
80%
The Grand Budapest Hotel
24,623 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,956 votes
9
— Superb
83%
Aliens
20,263 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,542 votes
9
— Superb
79%
Shaun of the Dead
19,695 votes
9
— Superb
72%
The Suicide Squad
20,493 votes
9
— Superb
73%
21 Jump Street
20,082 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,310 votes
9
— Superb
71%
Atomic Blonde
18,477 votes
9
— Superb
74%
No Time to Die
18,092 votes
9
— Superb
79%
Hot Fuzz
17,004 votes
9
— Superb
71%
22 Jump Street
16,900 votes
9
— Superb
78%
Children of Men
13,764 votes
9
— Superb
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,555 votes
9
— Superb
78%
Moon
12,936 votes
9
— Superb
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,522 votes
9
— Superb
73%
Prey
12,744 votes
9
— Superb
81%
The Thing
11,864 votes
9
— Superb
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,549 votes
9
— Superb
72%
National Treasure
12,326 votes
9
— Superb
77%
Total Recall
11,850 votes
9
— Superb
78%
Black Hawk Down
10,621 votes
9
— Superb
77%
Inside Man
9,895 votes
9
— Superb
75%
Starship Troopers
10,033 votes
9
— Superb
75%
The Hurt Locker
9,885 votes
9
— Superb
77%
Lord of War
9,745 votes
9
— Superb
71%
Bad Boys II
10,059 votes
9
— Superb
74%
Collateral
9,720 votes
9
— Superb
74%
Den of Thieves
9,611 votes
9
— Superb
69%
National Treasure: Book of Secrets
9,441 votes
9
— Superb
77%
The Rock
8,720 votes
9
— Superb
71%
Ghostbusters II
8,884 votes
9
— Superb
72%
Demolition Man
7,987 votes
9
— Superb
72%
Con Air
7,793 votes
9
— Superb
75%
Spaceballs
7,386 votes
9
— Superb
79%
The Boondock Saints
7,129 votes
9
— Superb
80%
The Blues Brothers
7,050 votes
9
— Superb
69%
Pineapple Express
7,492 votes
9
— Superb
69%
Event Horizon
7,270 votes
9
— Superb
76%
Dogma
6,750 votes
9
— Superb
72%
Extraction 2
6,788 votes
9
— Superb
68%
Tomorrow Never Dies
5,827 votes
9
— Superb
72%
Tremors
5,388 votes
9
— Superb
76%
Big Trouble in Little China
5,243 votes
9
— Superb
66%
The Punisher
5,526 votes
9
— Superb
72%
Escape from New York
4,883 votes
9
— Superb
67%
The Taking of Pelham 1 2 3
4,963 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup