trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Colette
VIP
5
2
followers
Medford, New Jersey
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
52,923 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,152 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,071 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,244 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,681 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,617 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,858 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,432 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,577 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,383 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,197 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,806 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,226 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,289 votes
9
— Superb
82%
Outlander
6,931 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,902 votes
9
— Superb
73%
The Following
6,824 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,590 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,811 votes
9
— Superb
81%
Star Trek
4,353 votes
9
— Superb
74%
Timeless
3,270 votes
9
— Superb
80%
Dead Like Me
2,684 votes
9
— Superb
80%
Quantum Leap
1,555 votes
9
— Superb
82%
Parenthood
1,553 votes
9
— Superb
81%
Miranda
894 votes
9
— Superb
74%
Criminal: United Kingdom
791 votes
9
— Superb
69%
The Stand
716 votes
9
— Superb
72%
Kevin (Probably) Saves the World
261 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup