trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dr Octopus
VIP
10
11
followers
Santa Cruz
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
125
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Black Mirror
28,738 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,057 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,075 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,109 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,751 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,265 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,931 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,656 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,462 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,235 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,751 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,000 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,092 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Cosmos
5,065 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,673 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Halt and Catch Fire
4,154 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,144 votes
10
— Totally Ninja!
89%
The West Wing
3,819 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Steven Universe
3,271 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Oz
3,179 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Elfen Lied
2,918 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fawlty Towers
2,913 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Books
2,904 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chainsaw Man
2,490 votes
10
— Totally Ninja!
84%
M*A*S*H
2,403 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Blackadder
2,393 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harley Quinn
2,348 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peep Show
2,229 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Inside Job
2,094 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Twilight Zone
2,067 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trailer Park Boys
1,829 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Good Fight
1,749 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Party Down
1,746 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Bored to Death
1,681 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boondocks
1,670 votes
10
— Totally Ninja!
80%
In the Flesh
1,652 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trigun
1,613 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Venture Bros.
1,460 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Righteous Gemstones
1,457 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Pose
1,357 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Derek
1,249 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Powerpuff Girls
1,225 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Reservation Dogs
1,183 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Beavis and Butt-Head
1,139 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Cosmos
1,114 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Great Teacher Onizuka
988 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Baccano!
973 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Black Butler
951 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Infinity Train
863 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Penn & Teller: Bullshit!
807 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Metalocalypse
755 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Ren and Stimpy Show
694 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ugly Americans
684 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Schmigadoon!
660 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Cunk on...
586 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rocko's Modern Life
568 votes
10
— Totally Ninja!
80%
NewsRadio
532 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Doug
515 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Space Dandy
507 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup