trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dr Octopus
VIP
10
12
followers
Santa Cruz
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
102
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
The Wire
15,571 votes
8
— Great
87%
Monty Python's Flying Circus
1,632 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,830 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,478 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,640 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,330 votes
8
— Great
85%
Justified
6,437 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,169 votes
8
— Great
84%
Samurai Jack
1,877 votes
8
— Great
84%
Father Ted
1,084 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,120 votes
8
— Great
84%
Amphibia
548 votes
8
— Great
83%
Luther
7,676 votes
8
— Great
83%
Please Like Me
1,238 votes
8
— Great
83%
Pantheon
635 votes
8
— Great
83%
Pushing Daisies
3,665 votes
8
— Great
83%
MythBusters
4,726 votes
8
— Great
83%
Louie
4,225 votes
8
— Great
82%
Hustle
994 votes
8
— Great
82%
Queer Eye
1,122 votes
8
— Great
81%
Skins
4,673 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,894 votes
8
— Great
81%
Hogfather
200 votes
8
— Great
81%
Lost
32,826 votes
8
— Great
81%
Sports Night
369 votes
8
— Great
80%
Welcome to the N.H.K.
689 votes
8
— Great
80%
Toradora!
1,903 votes
8
— Great
80%
The Wonder Years
1,148 votes
8
— Great
78%
The Orville
5,871 votes
8
— Great
78%
Queer as Folk
308 votes
8
— Great
78%
In Living Color
304 votes
8
— Great
78%
Mrs Brown's Boys
459 votes
8
— Great
77%
Bill Nye: The Science Guy
199 votes
8
— Great
77%
Reno 911!
804 votes
8
— Great
77%
Angel Beats!
1,922 votes
8
— Great
77%
Emergency!
78 votes
8
— Great
77%
Documentary Now!
356 votes
8
— Great
77%
All in the Family
407 votes
8
— Great
77%
3rd Rock from the Sun
2,053 votes
8
— Great
76%
Dexter's Laboratory
1,465 votes
8
— Great
76%
School Rumble
212 votes
8
— Great
76%
As Time Goes By
75 votes
8
— Great
76%
Solar Opposites
2,074 votes
8
— Great
76%
Soap
133 votes
8
— Great
75%
Ballers
2,932 votes
8
— Great
75%
Mary Shelley's Frankenhole
42 votes
8
— Great
75%
Trial & Error
495 votes
8
— Great
75%
Close Enough
668 votes
8
— Great
75%
Awake
1,762 votes
8
— Great
75%
The Other Two
559 votes
8
— Great
75%
Dr. Katz, Professional Therapist
155 votes
8
— Great
75%
Million Dollar Extreme Presents: World Peace
84 votes
8
— Great
74%
Vinyl
1,099 votes
8
— Great
74%
The Magic School Bus
313 votes
8
— Great
74%
Murder in Successville
61 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,379 votes
8
— Great
74%
Transparent
1,024 votes
8
— Great
74%
Ed, Edd n Eddy
901 votes
8
— Great
74%
Comedy Bang! Bang!
236 votes
8
— Great
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,709 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup