Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
christominna
27
Followers
23
Following
Rancho San Diego, CA USA
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
485
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
84%
Avengers: Infinity War
57,636 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,215 votes
7
— Good
79%
Moana
49,778 votes
7
— Good
79%
Zootopia
45,366 votes
7
— Good
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,023 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,838 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
41,197 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
41,123 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,966 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
40,309 votes
7
— Good
72%
Thor
40,063 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,403 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,919 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
34,293 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,962 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
33,378 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,756 votes
7
— Good
83%
The Prestige
30,117 votes
7
— Good
85%
The Silence of the Lambs
29,432 votes
7
— Good
73%
Cars
27,319 votes
7
— Good
86%
The Green Mile
27,153 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,594 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,320 votes
7
— Good
77%
Zombieland
26,013 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,650 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,573 votes
7
— Good
81%
The Shining
24,548 votes
7
— Good
74%
Brave
24,460 votes
7
— Good
80%
The Terminator
23,437 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
23,181 votes
7
— Good
65%
The Incredible Hulk
22,869 votes
7
— Good
75%
The Social Network
22,157 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,672 votes
7
— Good
76%
Ice Age
21,073 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,892 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,888 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,814 votes
7
— Good
76%
Limitless
20,601 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
20,436 votes
7
— Good
74%
Independence Day
19,984 votes
7
— Good
80%
American Beauty
19,262 votes
7
— Good
76%
American Psycho
19,217 votes
7
— Good
73%
X2
18,663 votes
7
— Good
68%
X-Men: The Last Stand
17,994 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,801 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,548 votes
7
— Good
75%
Jumanji
17,497 votes
7
— Good
72%
The Fast and the Furious
17,296 votes
7
— Good
74%
Unbreakable
16,972 votes
7
— Good
73%
The Man from U.N.C.L.E.
16,744 votes
7
— Good
74%
Mission: Impossible
16,612 votes
7
— Good
58%
Twilight
16,496 votes
7
— Good
70%
Mr. & Mrs. Smith
16,350 votes
7
— Good
68%
Men in Black II
15,703 votes
7
— Good
66%
Cars 2
15,620 votes
7
— Good
80%
Pan's Labyrinth
15,478 votes
7
— Good
74%
Fast Five
15,330 votes
7
— Good
75%
Superbad
15,264 votes
7
— Good
69%
The Lost World: Jurassic Park
15,141 votes
7
— Good
78%
Edward Scissorhands
15,133 votes
7
— Good
1
2
3
7
8
9
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch