trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Cyril
26
followers
Paris, France
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
136
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
130,684 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
The Walking Dead
65,625 votes
5
— Meh
89%
Sherlock
47,002 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,870 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,888 votes
6
— Fair
85%
House
29,832 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,217 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,620 votes
7
— Good
86%
The Office
27,124 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,722 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,842 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,157 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,056 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,824 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,340 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,562 votes
7
— Good
85%
True Detective
20,999 votes
8
— Great
77%
The 100
20,022 votes
1
— Weak Sauce :(
78%
Squid Game
19,495 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,136 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,630 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,741 votes
4
— Poor
90%
Firefly
17,539 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,329 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,802 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,081 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,411 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,299 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,163 votes
3
— Bad
84%
Hannibal
15,019 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,004 votes
3
— Bad
77%
Marvel's Jessica Jones
14,816 votes
5
— Meh
82%
The Good Place
13,625 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,570 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,893 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,659 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Orphan Black
12,285 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,074 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Castle
11,646 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,413 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,342 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,606 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,183 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,083 votes
3
— Bad
83%
The Americans
8,884 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,620 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,507 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Discovery
8,311 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,277 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,778 votes
5
— Meh
85%
The Newsroom
7,451 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Riverdale
7,353 votes
3
— Bad
77%
Continuum
7,228 votes
4
— Poor
70%
Marvel's The Defenders
7,112 votes
6
— Fair
75%
Lost in Space
6,874 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,755 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Strain
6,638 votes
3
— Bad
75%
The OA
6,558 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,425 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,396 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup