trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Mazina
2
followers
Malta
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
49
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
60,543 votes
8
— Great
79%
Dune
36,085 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,024 votes
8
— Great
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,603 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,588 votes
8
— Great
81%
The Imitation Game
30,538 votes
8
— Great
82%
V for Vendetta
30,108 votes
8
— Great
75%
Gravity
29,703 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,175 votes
8
— Great
84%
Alien
27,142 votes
8
— Great
85%
Saving Private Ryan
26,168 votes
8
— Great
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,624 votes
8
— Great
86%
Spirited Away
23,804 votes
8
— Great
72%
Oblivion
21,631 votes
8
— Great
83%
Good Will Hunting
21,219 votes
8
— Great
83%
Aliens
20,083 votes
8
— Great
75%
Upgrade
15,178 votes
8
— Great
73%
The Adjustment Bureau
9,771 votes
8
— Great
75%
Equilibrium
8,899 votes
8
— Great
73%
The Danish Girl
6,408 votes
8
— Great
73%
Unbroken
5,864 votes
8
— Great
77%
The Book Thief
5,211 votes
8
— Great
77%
The Little Prince
4,380 votes
8
— Great
79%
Weathering with You
3,421 votes
8
— Great
83%
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion
2,677 votes
8
— Great
78%
Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone
2,128 votes
8
— Great
80%
Cowboy Bebop: The Movie
2,118 votes
8
— Great
82%
Come and See
1,843 votes
8
— Great
78%
Land of Mine
1,690 votes
8
— Great
70%
The Duchess
1,614 votes
8
— Great
75%
Only Yesterday
1,542 votes
8
— Great
67%
After Yang
1,172 votes
8
— Great
75%
The Case for Christ
985 votes
8
— Great
73%
The Captain
895 votes
8
— Great
73%
Neon Genesis Evangelion: Death and Rebirth
715 votes
8
— Great
72%
Ghost in the Shell: The New Movie
578 votes
8
— Great
73%
Ghost in the Shell: Arise - Border 1: Ghost Pain
544 votes
8
— Great
74%
Sarah's Key
370 votes
8
— Great
73%
The King's Choice
364 votes
8
— Great
73%
Ghost in the Shell: Arise - Border 4: Ghost Stands Alone
320 votes
8
— Great
64%
The Night Porter
299 votes
8
— Great
61%
Last Days in the Desert
290 votes
8
— Great
70%
Winter in Wartime
279 votes
8
— Great
73%
Flame & Citron
270 votes
8
— Great
72%
The Gospel According to Matthew
208 votes
8
— Great
71%
Naked Among Wolves
139 votes
8
— Great
73%
Aimée & Jaguar
88 votes
8
— Great
54%
The Price to Pay
40 votes
8
— Great
63%
The Nazi Officer's Wife
14 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup