trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
CookieGod
2
followers
Don't Track My, Location
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
70
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Avatar: The Last Airbender
18,731 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,352 votes
8
— Great
90%
Arcane
10,920 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,075 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
7,970 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,770 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,169 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,165 votes
9
— Superb
87%
Nathan for You
1,838 votes
9
— Superb
87%
Haikyu!!
2,039 votes
9
— Superb
87%
Steven Universe
3,280 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,215 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mob Psycho 100
2,865 votes
10
— 100%
85%
One-Punch Man
8,128 votes
8
— Great
85%
Pride and Prejudice
1,374 votes
8
— Great
85%
Friends
41,428 votes
7
— Good
85%
Nichijou - My Ordinary Life
600 votes
9
— Superb
84%
Ping Pong the Animation
486 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,582 votes
9
— Superb
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,332 votes
8
— Great
84%
Community
20,278 votes
9
— Superb
84%
The Amazing World of Gumball
1,446 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,318 votes
9
— Superb
84%
Amphibia
547 votes
8
— Great
84%
Hilda
1,059 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,480 votes
7
— Good
84%
The Tatami Galaxy
394 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,904 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ranking of Kings
806 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,038 votes
7
— Good
83%
Unraveled
19 votes
9
— Superb
83%
Infinity Train
865 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,122 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,541 votes
9
— Superb
83%
Kipo and the Age of Wonderbeasts
622 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,764 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,717 votes
6
— Fair
82%
Don't Hug Me I'm Scared
241 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,374 votes
8
— Great
81%
Scooby-Doo! Mystery Incorporated
896 votes
7
— Good
80%
The Dragon Prince
1,981 votes
8
— Great
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,076 votes
7
— Good
80%
Steven Universe Future
858 votes
7
— Good
80%
Land of the Lustrous
331 votes
9
— Superb
79%
Bloom Into You
270 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,240 votes
7
— Good
79%
FLCL
1,300 votes
8
— Great
78%
Daisy Jones & the Six
893 votes
8
— Great
78%
K-ON!
735 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,731 votes
8
— Great
78%
Penguindrum
198 votes
9
— Superb
78%
The Heike Story
75 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,278 votes
7
— Good
77%
Girls' Last Tour
227 votes
8
— Great
77%
The Midnight Gospel
1,366 votes
9
— Superb
77%
Voltron: Legendary Defender
836 votes
6
— Fair
77%
The Tatami Time Machine Blues
69 votes
8
— Great
76%
Carmen Sandiego
617 votes
7
— Good
76%
Sonic Mania Adventures
57 votes
8
— Great
76%
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
789 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup